O nás - ISSOR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

 
Co děláme
Zabýváme se velkoobchodním prodejem potravinářského zboží. Nabízíme od čokolád, přes bonbony, kávu, sušenky, nápoje až po zdravou výživu.

Začátky nebyly jednoduché
Firma byla založena krátce po Sametové revoluci manželi Nevečeřalovými. Začali zásobovat prodejny svým osobním vozidlem, následně přidali přívěsný vozík, vše samozřejmě při zaměstnání. Práce do pozdních nočních hodin nebyla výjimkou, navíc péče o děti. Pokud měla firma dobře fungovat, bylo nutné riskovat a opustit stálé zaměstnání a věnovat se péči o zákazníky. Postupem času bylo nutné přejít z osobáku s přívěsem na dodávky a následně i na náklaďák. Ambulantním prodejem zásobovali mnoho prodejen ve východních Čechách po spoustu let. Pokud se ale ke všem zákazníkům mělo dostat veškeré zboží, které bylo v nabídce, bylo nutné změnit způsob prodeje. Proto zavedli způsob „Objednávka/Dodání“.
 
Současná praxe
V pravidelných intervalech navštěvujeme zákazníky našimi objednávkovými auty a následně zboží dle objednávky dodáme. Proto má první i poslední zákazník na trase výběr z celého sortimentu našeho zboží. Náš objednávkový interval je zpravidla 14-ti denní. Proto naši zákazníci objednávají pouze zboží, které opravdu za dva týdny prodají.
 
Nemusíte objednávat po kartónech!
 
Prodáte 10 sáčků bonbónů za 2 týdny, my Vám je přivezeme.
Co se stalo
        V roce 2018 se manželé Nevečeřalovi rozhodli, že je čas na zasloužený odpočinek a začali hledat někoho kdo by firmu převzal a pokračoval v jejich práci. Děti si zařídily vlastní životy, proto úplnou náhodou našli nás.

My
Jsme manželé od roku 1998 a naše přímení je Rossi. Manželé Nevečeřalovi si svých zákazníků velice vážili a my s manželkou se snažíme dostát jejich odkazu. S jejich pomocí se rozšiřujeme, a dodáváme zákazníkům nejen známí sortiment, ale i nové (neznámé) zboží, kterým osloví nejen své stávající zákazníky. Naší prioritou je podpořit malé vesnické obchody, našimi nízkými cenami a rozmanitostí zboží, ale nebojíme se zásobovat i velké „s.r.o.“ nebo „a.s.“ společnosti. Nakupujeme zboží nejen v české republice, ale i od zahraničních dodavatelů (např. GUNZ – Rakousko), pouze v té nejlepší kvalitě. Navíc nabízíme zboží přímo od výrobců, hlavně tuzemských jako jsou například výrobci zdravé výživy REJ, Family Snack, tradiční výrobce perníků  DUBEA, výrobci hořických trubiček STRIX a mnoho dalších.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky